Dr. Peithner Bratislava s.r.o. Výhradný distribútor homeopatík Heel na slovenský trh
Dr. Peithner Bratislava s.r.o. Výhradný distribútor homeopatík nemeckej značky Heel na slovenský trh

onás

Spoločnosť - Heel bola založená v Berlíne v roku 1936, zakladateľom bol Dr. Hans-Heinrich Reckewegom, lekár a homeopat v jednej osobe. Vyvinul nielen nové lieky používajúce čisto prírodné látky, ale aj nové princípy liečby založenej na aktivácii autoregulačných mechanizmov organizmu. Takmer všetky naše výrobky sú vyrábané v ústredí spoločnosti Heel v Baden-Badene, v Nemecku a distribuované prostredníctvom siete regionálnych dcérskych spoločností a distribučných partnerstiev.

  • Budujeme most medzi homeopatiou a konvenčnou medicínou. Sme presvedčení, že budúcnosť patrí integrovanému prístupu k zdravotnej starostlivosti zameranému na pacienta.

KVALITA

KVALIFIKÁCIA

ÚČINNOSŤ

ODBORNOSŤ

prírodaNaša vízia

Veríme, že budúcnosť lekárstva spočíva v intenzívnom a pacientsky orientovanom prístupe. Od počiatku využívame našu vášeň a odbornosť v prospech pacienta a denne sa snažíme túto víziu napĺňať. Naše lieky poskytujú účinný a bezpečný spôsob, ako pomôcť telu obnoviť a zlepšiť kvalitu života. Preto sa pacienti, ako aj odborníci zo všetkých úrovní zdravotnej starostlivosti spoliehajú na naše terapeutické riešenia. Ako priekopníci v oblasti vedecky podloženej medicíny z prírodných zdrojov, neustále pracujeme na tom, aby sa stala nevyhnutnou súčasťou medicíny.

Priekopník a výskumník v oblasti prírodnej medicíny

Produkty